NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



VIII - Laureaci

ZESTAWIENIE NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
VIII PRZEGLĄDU INSCENIZACJI BOŻONARODZENIOWYCH 10 – 14 GRUDNIA 2007

I kategoria - przedszkola
I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 29
II miejsce: Przedszkole Miejskie numer 27,
II miejsce: Przedszkole Miejskie w Świętoszowicach
III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 18
Wyróżnienie: Przedszkole Miejskie numer 42 – za wspaniałą dykcję i emisję głosu.

Wyróżnienia dodatkowe:
Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego numer 8 za entuzjazm śpiewania,
Wyróżnienie dla:
grupy trzylatków z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko” za wdzięk sceniczny,
grupy czterolatków z Przedszkola „Słoneczko” za emisję młodych głosów,
grupy pięciolatków z Przedszkola „Słoneczko” za radość śpiewania.

II kategoria – szkoły podstawowe
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 3
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 14
III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 7
Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej numer 11 za świąteczny rap.
Nagroda specjalna dla Szkoły Podstawowej numer 18.

III kategoria – gimnazja
Wyróżnienie: Gimnazjum numer 1,
Wyróżnienie: Gimnazjum numer 9

IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
II miejsce: Liceum Ogólnokształcące numer 7
III miejsce: Liceum Ogólnokształcące numer 3
Wyróżnienie: Liceum Ogólnokształcące numer 2

V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne

I miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – grupa wystąpi na Gali
I miejsce: NZLO „Szansa” w Pławniowicach - grupa wystąpi na Gali
III miejsce: ZSS w Pyskowicach
Wyróżnienie dla ZSOS nr 7 za barwną scenografię i dbałość o szczegóły.

Nagrody indywidualne:

„Koza” – PM 29 – Alicja Ćwieląg
„Maria” - grupa czterolatków z przedszkola „Słoneczko”  – Agnieszka Rusak
„Józef” – grupa pięciolatków z przedszkola „Słoneczko” – Mariusz Wasieczko
„Maria” – SP 7 – Weronika Wiora
„Aniołek” z SP 11 – Ines Kryszeń
„Diabeł duży” – Kamil Florczyk
„Diabeł mały”, udający aniołka– Kinga Cebo z SP 12
„Dziewczynka z zapałkami” – SP 18 – Aleksandra Śmigas
„Anioł” – ZSOS nr 7 – Barbara Szewczyk
„Mędrzec” (narrator) – Ziemięcice – Katarzyna Wrona

Wyróżnienie specjalne dla Marty Hetman za pomysł spektaklu, scenariusz i reżyserię.

Wyróżnienie specjalne dla Opiekuna grupy ze Szkoły Podstawowej numer 11 w Gliwicach za autorski scenariusz, reżyserię oraz kompozycje i teksty piosenek.