NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



IX - Laureaci

ZESTAWIENIE NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
IX PRZEGLĄDU INSCENIZACJI BOŻONARODZENIOWYCH 8 – 12 GRUDNIA 2008

I kategoria - przedszkola
I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 21  - Grupa wystąpi na Gali
II miejsce: Przedszkole Miejskie numer 40,
II miejsce: Przedszkole Miejskie numer 42,
III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 7,
Wyróżnienie: dla grupy trzylatków z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko”

Wyróżnienia dodatkowe:
Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego w Świętoszowicach za śpiew
Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego numer 8 za kolędowanie
Wyróżnienie dla „0” z SP 8 za umiejętność wykorzystania przestrzeni scenicznej
Wyróżnienie dla „0” z SP 18 za śpiew
grupy pięciolatków z Przedszkola „Słoneczko” za entuzjazm śpiewania.

II kategoria – szkoły podstawowe
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 7
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Rudnie
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 18
III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 14
III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 39

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej numer 3 za scenografię
Wyróżnienie Świetlicy przy SP 2 za umiejętność wykorzystania przestrzeni scenicznej

III kategoria – gimnazja
I miejsce: Gimnazjum numer 4,

IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

Nagroda specjalna dla Liceum Ogólnokształcącego numer 2

V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne
I miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach
II miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Miedarach
II miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach
Wyróżnienie dla ZSOS nr 7 za oprawę muzyczną
Wyróżnienie dla integracyjnej Grupy z Domu Dziecka nr 2 i z Filomaty za scenografię

Nagrody indywidualne:
Przedszkole „Słoneczko” 4 – latki – Jakub Arabski (Pastuszek)
PM 4 – Damian Pejko (Kronikarz)
PM 4 – Mateusz Skowronek (Kronikarz)
PM 6 – Krzysztof Zientara (Narrator)
PM 42 – Michalina Nawrot (Narrator)
SP 8 „0” – Katarzyna Stasiak (Anioł)
SP 8 „0” – Klaudia Orzechowska (Narrator)
Świetlica przy SP 2 – Patrycja Łuczak (Aniołek)
SP 3 – Paweł Oprzondek (Narrator)
SP 7  – Weronika Wiora (Narrator)
SP 7  – Bartłomiej Gadawski (śpiewający Pastuszek)
SP 14 – Dawid Dudek (Szatan)
SP 39  – Marta Chruszcz (Mama)
SP Rudno - Wiktoria Kraszewska (Matka)
SP Rudno - Jacek Morys (Franciszek)
G 4 – Patryk Przydalski (Bezdomny)
ZSOS nr 7 – Sylwia Skotarek (Maria)
ZSOS nr 7 – Kamil Pusz (Józef)
DPD Sośnicowice – Katarzyna Krychel  (Maria)
DPS Sośnicowice  - Beata Tomczyk  (Józef)
DPS Pilchowice - Krzysztof Kawiecki (Anioł)
DPS Pilchowice - Mirosław Szlachta (Anioł)