NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



XII - Laureaci


Wyniki XII Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych, odbywającego się w dniach 12 – 16 grudnia 2011r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 5 stycznia 2012r. podczas uroczystej Gali.

 


 

 

Nagrody grupowe


I kategoria – przedszkola

I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 42 w Gliwicach

I miejsce: Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach, grupa cztero- i pięciolatków

II miejsce: Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic

II miejsce: Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach, grupa pięcio- i sześciolatków

III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach

 

Wyróżnienie

dla Przedszkola Miejskiego numer 21 w Gliwicach za kostiumy sceniczne

dla Przedszkola Miejskiego numer 27 w Gliwicach za scenografię

dla klasy „0” ze Szkoły Podstawowej numer 18 w Gliwicach za oprawę sceniczną

 

II kategoria – szkoły podstawowe

I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 1 w Miasteczku Śląskim – Grupa wyróżniona występem podczas Gali

I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach, uczniowie klasa 6

II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach

II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 41 w Gliwicach

II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 21 w Gliwicach

III miejsce: Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach

 

Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach, klasa 2. za dekorację

Szkoła Podstawowa numer 16 w Gliwicach za pomysł na spektakl

Szkoła Podstawowa w Lublińcu za pogłębienie przekazu religijnego

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gliwicach za entuzjazm śpiewania

Szkoła Podstawowa numer 14 w Gliwicach za śpiew


dla Opiekunek Grupy ze Szkoły Podstawowej w Miasteczku Śląskim za autorski scenariusz

dla Opiekunki Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 18 w Gliwicach za autorski scenariusz

dla Opiekunki Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 39 w Gliwicach za autorski scenariusz

dla Opiekuna Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 16 w Gliwicach za autorski scenariusz

dla Opiekunek Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 41 w Gliwicach za bardzo pozytywne relacje w Grupie

 

II kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne


Wyróżnienie

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu za umiejętne łączenie różnych form teatralnych

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Gimnazjum nr 8, VI Liceum Ogólnokształcące) w Gliwicach za pomysł na spektakl

Kamil Peckh oraz uczniowie z Salezjańskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowskich Górach za autorski scenariusz

 

Wyróżnienie

dla Opiekunki Grupy z Katolickiego Gimnazjum w Zabrzu za autorski scenariusz

dla Opiekunki Grupy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Gimnazjum nr 8, VI Liceum Ogólnokształcące) w Gliwicach za za autorski scenariusz

 

V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne

I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach oraz wyjątkowe Wyróżnienie dla Opiekunów Grupy!

I miejsce: Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach, ul. Dolnej Wsi

II miejsce: Dom Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach

II miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach

III miejsce: Dom Pomocy Społecznej w Zbrosławicach

 

 

Nagrody indywidualne


Przedszkola

Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Maja Klewar (Narrator)

Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Martyna Gorlicka (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Agnieszka Konopacka (Maryja - śpiew)

Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Anna Król (Aniołek)

Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Karolina Burzyńska (Aniołek)

Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Lila Pluta (Aniołek)

Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Milena Ciechanowska (Diabełek)

Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Maciej Sodel (najmniejszy Pasterz w czerwonym kapelusiku)

Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Jakub Lachowski (Krasnal)

Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Maja Skrabut (Czarownica)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Stanisław Buk (Dziecko - solista)

Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach klasa „0” – Natalia Posacka (Narrator)

Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach klasa „0” – Anna Pszonak (Anioł)

 

Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gliwicach – Magdalena Gillner (Maria)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gliwicach – Justyna Liber (Narrator)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Anna Kozub (Anioł komentator)

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach – Katarzyna Mazur (Anioł)

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach – Natalia Piotrowska (Diabeł)

Szkoła Podstawowa nr 14 w Gliwicach – Julia Kubiczek (Teresa)

Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Bartłomiej Copik (Pasterz)

Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Kajetan Piotrowski (Pasterz)

Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Adam Prokop (Pasterz)

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Maciej Śliwka-Węgrzyn (Recytator I)

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Kacper Cebo (Recytator III)

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Paweł Kochany (Mężczyzna I)

Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Mikołaj Moliński (Anioł)

Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Filip Burzyński (Policjant)

Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Natalia Burian (Lekarka)

Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Angelika Sindut (Nauczycielka)

Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Maksymilian Broja (Diabełek)

Szkoła Podstawowa w Lublińcu – Patrycja Tomys (Siostra)

Szkoła Podstawowa w Lublińcu – Anna Osadnik (Mama)

 

Gimnazja

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Patrycja Jurczyk (Żona Bronka)

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Adam Kotarski (Mędrzec I)

 

Szkoły ponadgimnazjalne

VI Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Magdalena Kotwas (Olga)

VI Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Karolina Wojtaszek (Tatiana)

Gimnazjum nr 8 w Gliwicach – Justyna Ożarowska (Lili)

 

Szkoły specjalne i grupy pozaszkolne

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Piotr Borkowski (Pasterz I)

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Karol Rusin (Pasterz II)

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Kamil Malkowski (Pasterz III)