NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



XIV - Laureaci

 

Wyniki XIV Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych zorganizowanego się w dniach 9 – 13 grudnia 2013 r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 3 stycznia 2014r. o godzinie 11.00 podczas uroczystej Gali.


Aleksandra Maliszewska

 

Nagrody grupowe


I kategoria – przedszkola

I miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 8 w Gliwicach

Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic

II miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach

Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach

III miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 21 w Gliwicach

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 2 w Gliwicach

 

II kategoria – szkoły podstawowe

I miejsce:

Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach klasa VI

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach

II miejsce:

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach

 

Szkoła Podstawowa numer 41 w Gliwicach

 

III kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

II miejsce:

Gimnazjum w Miasteczku Śląskim

 

 

V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe

I miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach

Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu

II miejsce:

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach

Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach

III miejsce:

Grupa Parafialna MIMA

 

Wyróżnienia grupowe

Wyróżnienie

dla Przedszkola Miejskiego numer 18 w Gliwicach za oprawę sceniczną i formę przekazu

dla Przedszkola Miejskiego numer 22 za oprawę sceniczną

dla Szkoły Podstawowej numer 5 w Gliwicach za oprawę muzyczną

dla Szkoły Podstawowej numer 6 w Zabrzu za śpiew

dla Szkoły Podstawowej numer 18 w Zabrzu za oprawę sceniczną

dla Szkoły Podstawowej numer 24 w Zabrzu za oprawę sceniczną

 

 

Nagrody indywidualne:

 

Przedszkola, klasy „0”

Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach –  Natalia Włoch (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach –  Lena Dzitkowska (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Emilia Puto (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Zofia Kędziora (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Jagoda Lachowska (Anioł)

Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach –  Aleksandra Wydra (Maria-śpiew)

Przedszkole Miejskie nr 21 w Gliwicach –  Julia Skuza (Maria)

Przedszkole Miejskie nr 22 w Gliwicach –  Paulina Sobkowicz (Maria)

Przedszkole Miejskie nr 22 w Gliwicach –  Marcin Piwko (Tato)

Przedszkole Miejskie nr 22 w Gliwicach –  Joachim Drabik (Wiatr)

Przedszkole Miejskie nr 40 w Gliwicach –  Zofia Supkowska (Maria-śpiew)

Przedszkole Miejskie nr 40 w Gliwicach –  Szymon Ulatowski (Pastuszek)

Przedszkole Miejskie nr 41 w Gliwicach –  Maksymilian Podulka (Józef)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach -  Emilia Spatz (Maria-śpiew)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 2 w Gliwicach - Małgorzata Marek (Maria)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 2 w Gliwicach - Olimpia Kaczmarczyk (Aniołek II)


Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa numer 5 w Gliwicach - Sargis Davtyan (śpiew)

Szkoła Podstawowa numer 8 w Gliwicach klasa II - Monika Teniuch (Narrator - Indianeczka)

Szkoła Podstawowa numer 28 w Gliwicach - Emilia Penkała (Głos I)

Szkoła Podstawowa numer 28 w Gliwicach - Alicja Przypaśniak (Głos II)

Szkoła Podstawowa numer 28 w Gliwicach - Emilia Kiełtyka (Gospodyni II)

Szkoła Podstawowa numer 41 w Gliwicach - Hanna Łysko (Kobieta w futrze)

Szkoła Podstawowa numer 6 w Zabrzu - Antonina Wawrzak (Maria-śpiew)

Szkoła Podstawowa numer 18 w Zabrzu - Natalia Piaseczna (Narrator)

Szkoła Podstawowa numer 18 w Zabrzu - Dominika Koseła (Gwiazda)

Szkoła Podstawowa numer 18 w Zabrzu - Mateusz Wicher (Król - Dziadek Alwinki)

Szkoła Podstawowa numer 24 w Zabrzu - Maria Góźdź (Recytator)

Szkoła Podstawowa numer 24 w Zabrzu - Maja Kuder (Anioł - gra na skrzypcach)

Szkoła Podstawowa numer 24 w Zabrzu - Renata Brzeska (Anioł)

Szkoła Podstawowa numer 24 w Zabrzu - Wiktor Grabarczyk (Herod)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach - Magdalena Szyszka (Anioł na drabinie - śpiew)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach - Dominika Nicz (Narrator)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach - Oliwia Kowolik (Diablica)


Gimnazja

Gimnazjum numer 10 w Gliwicach  - Adam Prokop (Józef - Narrator)

Gimnazjum w Miasteczku Śląskim - Krzysztof Sołtysik (Brat)

Gimnazjum w Miasteczku Śląskim - Natalia Kansy (taniec)

Gimnazjum w Miasteczku Śląskim - Bartek Chamera (Jezus)

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu - Zuzanna Michalska (Maria)

Katolickie Gimnazjum w Zabrzu - Małgorzata Otorowska (Wąż)


Szkoły ponadgimnazjalne

V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Justyna Maluty (Zuzanna), Wyróżnienie za autorski scenariusz,

 

Szkoły specjalne oraz grupy pozaszkolne

Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach  - Grzegorz Gabała (Trędowaty)

Grupa MIMA - Przemysław Zawierucha (Piotr)

 

Wyróżnienie dla Opiekunów Grup za autorski scenariusz:

Pan Radosław Albrecht

Pani Kornelia Czogalik

Siostra Michaela Guźniczak

Pani Mariola Kołterniak

Pani Izabela Makosz

Pani Danuta Mazur

Pani Iwona Milczyńska

Pani Izabella Pacia

Pani Bożena Pieczara

Pani Józefa Tomczyk