NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



XV - Laureaci

Wyniki XV Jubileuszowego Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych

zorganizowanego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w dniach od 8 do 12 grudnia 2014 roku.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 8 stycznia 2015 r.

 

W imieniu Jury i Organizatorów dziękuję za niezwykłe wrażenia

Aleksandra Maliszewska

Nagrody grupowe

I kategoria – przedszkola

I miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach

Klasa „0” ze Szkoły Podstawowej numer 18 z Gliwic (Grupa 1 G.G., E. M-M.)

II miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 8 w Gliwicach

Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic

III miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach

Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach (K.C., „Tygryski”)

II kategoria – szkoły podstawowe

I miejsce:

Klasa 1a ze Szkoły Podstawowej numer 1 Zabrzu - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach (J.C., T.P.) - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

II miejsce:

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach

III miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 1 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach

III kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy

II miejsce:

Gimnazjum numer 1 w Gliwicach

V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe

I miejsce:

Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu

II miejsce:

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach

Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach

III miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach

Wyróżnienia grupowe

Wyróżnienie

dla Przedszkola Miejskiego numer 4 w Gliwicach

dla Przedszkola Miejskiego numer 21 w Gliwicach za oprawę sceniczną

dla Przedszkola Miejskiego numer 18 w Gliwicach za pomysł na spektakl

dla Przedszkola Miejskiego numer 37 w Gliwicach za śpiew

dla Przedszkola Miejskiego numer 48 w Zabrzu za scenografię

dla Klasy "0" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 2 w Gliwicach za stroje (Grupa 1)

dla zespołu dziewczęcego ze Szkoły Podstawowej numer 6 w Zabrzu za śpiew

Podziękowanie

dla Grupy „N” ze Szkoły Podstawowej numer 6 za odwagę

Nagrody indywidualne

Przedszkola, klasy „0”

Przedszkole Miejskie numer 4 w Gliwicach – Stanisław Sokołowski (Diabeł)

Przedszkole Miejskie numer 18 w Gliwicach – Julia Drobionka (Mama)

Przedszkole Miejskie numer 18 w Gliwicach – Marta Cygrimus (Dziewczyna z dzwoneczkiem)

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Adam Blaska (Narrator)

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Karolina Jankowska (Gwiazdka)

Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach – Lena Kaźmierczak (Koza)

Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Wojciech Wiecha (Król)

Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Zuzanna Sulwińska (Aniołeczek w krótkich spodenkach i okularach)

Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Pola Budzowska (Maria - śpiew)

Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach – Hania Majkowska (Maria)

Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach – Ignacy Kołdras (Józef)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Małgorzata Soika (Mama, Narrator)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Szymon Krasnowski (Tato)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Krzysztof Oleszko (Gość, „Wesołych Świąt”)

Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Julia Pisula (Śpiew)

Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Zofia Guła (Maria)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Kamil Kaczmarek (Józef)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Justyna Liber (akompaniament skrzypcowy)

Szkoła Podstawowa numer 7 w Gliwicach – Kacper Szechlecki (Baca o mocnym głosie)

Szkoła Podstawowa numer 10 w Gliwicach – Jakub Żurkowski (Anioł, „Bóg się rodzi”)

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – Jakub Nowak (Adam)

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – Natalia Sobecka (Ewa)

Szkoły Podstawowej numer 6 w Zabrzu – Aleksandra Techmańska (Mama)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 1 w Gliwicach – Sandra Sobieszyńska (Pasterz)

Zespół Szkół w Pyskowicach – Miłosz Leś (Józef)

Gimnazja

Gimnazjum numer 1 w Gliwicach – Natalia Kuberska (deklamacja)

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy - Robert Tkocz (Robert konsument)

Szkoły ponadgimnazjalne

Zespół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach – Kamil Kupis chór męski (1)

Zespół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach – Paweł Zych chór męski (2)

Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 11 w Gliwicach – Grażyna Leja (skrzypek)

Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 11 w Gliwicach – Artur Garbas (Mąż, śpiew)

Szkoły specjalne oraz grupy pozaszkolne

Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu - Anna Kusz (Diabeł bez rogów)