NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



XVII - Laureaci

Wyniki XVII Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych

zorganizowanego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w dniach od 12 do 16 grudnia 2016 roku

pod patronatem Biskupa Diecezji Gliwickiej Gerarda Kusza, Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza,

Starosty Gliwickiego Waldemara Dombka oraz patronatem medialnym

"Gościa Niedzielnego" i "Wiadomości Powiatu Gliwickiego" oraz Radia SILESIA.

 

Bardzo prosiłabym o informacje na temat autorskich scenariuszy.

Proszę również o uzupełnienie imion i nazwisk Aktorów oraz wszystkich Opiekunów, którzy pomagali w przygotowaniach Grup jak również podczas występu Aktorów.

Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce: http://www.jaselka.gce-kno.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=68

Na uroczystość wręczenia nagród Laureatom zapraszamy 13 stycznia 2016 r. o godzinie 11.00

Aleksandra Maliszewska

polonistkagcemałpagmail.com

 

 

 

Nagrody grupowe

 

I kategoria – przedszkola

I miejsce:

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach

II miejsce:

Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3 w Gliwicach (M.P.-C)

Przedszkole Miejskie numer 28 w Gliwicach

III miejsce:

Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Gliwicach

 

II kategoria – szkoły podstawowe

I miejsce:

Szkoła Podstawowa numer 1 Zabrzu - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach (J.S.; koło gwarowe)

II miejsce:

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (E.K.)

III miejsce:

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – koło teatralne

 

 

III kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:

Gimnazjum nr 1 w Gliwicach

II miejsce:

Szkoły Katolickie w Zabrzu

 

V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe

I miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach

II miejsce:

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach

Dom Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach

III miejsce:

Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu

 

 

Wyróżnienia grupowe

 

Wyróżnienie

dla Przedszkola Miejskiego numer 17 w Gliwicach

dla Przedszkola Miejskiego numer 21 w Gliwicach

dla Przedszkola Miejskiego numer 36 w Gliwicach

dla klasy „0” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 8 w Gliwicach za dobrą dykcję

dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 8 w Gliwicach (B.G.)

dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Gliwicach – za wydobycie treści religijnych

dla Szkoły Podstawowej nr 16 w Gliwicach – za przesłanie

dla grupy Aniołów ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach

Zespół Szkół Ogólnokształcących z Wójtowej Wsi

Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach

 

 

 

Nagrody indywidualne


Przedszkola, klasy „0”

Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3 w Gliwicach – Amelia Tokarz (Kot)

Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3 w Gliwicach – Aleksander Musiał (Józef)

Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3 w Gliwicach – Alicja Matysiok (Maria)

Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Gliwicach – Jagoda Wrześniewska (Matka Boska - śpiew)

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach – Magdalena Janakowska (Maria)

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach – Krzysztof Chwedczuk (Pasterz – „rzućcie budy, warty, stada”)

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach – Szymon Adamus (pierwszy król „o gwiazdo betlejemska” - śpiew)

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach – Aleksandra Dąbrowska (Aniołek - śpiew „złota gwiazdka”)

Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Gliwicach – Michalina Tebinka (Aniołek śpiewający – pierwszy po lewej stronie)

Przedszkole Miejskie numer 17 w Gliwicach – Adam Mika (Mały diabełek)

Przedszkole Miejskie numer 28 w Gliwicach – Matylda Trawczyńska (Aniołek śpiewający)

Przedszkole Miejskie numer 21 w Gliwicach – Matylda Sternal (Dziewczynka śpiewająca – z serduszkiem)

Przedszkole Miejskie numer 21 w Gliwicach – Szymon Łapeta (Narrator)

Przedszkole Miejskie numer 21 w Gliwicach – Leon Janiszewski (Pasterz)

Przedszkole Miejskie numer 21 w Gliwicach – Szymon Kwiecień (Strażak)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, klasa „0” – Bartosz Mieńciuk (Narrator)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 8 w Gliwicach (B.G.) – Paulina Żarnowska (Aniołek)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 8 w Gliwicach (B.G.) – Laura Kindla (Aniołek)

Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 8 w Gliwicach (B.G.) – Justyna Misiukanis (Aniołek)

 

Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – Jakub Wiendlocha (Mikołoj)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Maciej Polanecki (Pasterz Maciek - śpiewający)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Kinga Kokoszka (Aniołek)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Maja Jagiełło (Anioł)

Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Weronika Wiatrowska (Dziewczynka z cymbałkami – „Cicha noc”)

Szkoła Podstawowa numer 7 w Gliwicach – Julia Pańtak (Święta Tereska)

Szkoła Podstawowa numer 41w Gliwicach – Hanna Jaszcz (Anioł)

Szkoła Podstawowa numer 41w Gliwicach – Maksymilian Śliwiński (Pasterz)

Szkoła Podstawowa numer 41w Gliwicach – Małgorzata Sycz (Gospodyni)

Szkoła Podstawowa numer 1 w Zabrzu – Amelia Moczydłowska (Maria)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Aleksandra Wilczek (Anioł śpiewający)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (E.K.) – Oliwia Głuszczyk (Maria)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (E.K.) – Małgosia Depta (Anioł)


Gimnazja

Gimnazjum numer 1 w Gliwicach – Julia Kuberska  (śpiewająca dziewczyna)

Gimnazjum numer 1 w Gliwicach – Ewa Sosna (śpiewająca dziewczyna)

Gimnazjum Katolickie w Zabrzu – Dominika Matusiak (Gospodyni Mama)

Gimnazjum Katolickie w Zabrzu – Jakub Skwarzec (Górnik)

Gimnazjum w Nędzy – Wiktoria Lasek (dykcja)

Gimnazjum w Nędzy – Robert Tkocz (dykcja)


Szkoły specjalne oraz grupy pozaszkolne

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Zygmunt Pawlak (Murzynek)

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Damian Szymiczek (Indianin)

Zespół Szkół z Wójtowej Wsi - Kacper Węgiel (rapujący chłopak)

Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach – Marta Węgłowska (Gwiazda)

ZSOS 7 – Arkadiusz Nowak (Mały dobosz – mały chłopiec z bębenkiem na środku)

ZSOS 7 – Danuta Szostak-Skrzyszewska (Śpiewająca opiekunka)