NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Imprezy towarzyszące:


1. BAL KARNAWAŁOWY
Co roku w okresie karnawału bawimy się pensjonariuszami Domów Pomocy Społecznej. Najczęściej naszymi miłymi gośćmi są mieszkanki Sośnicowic oraz panowie z Pilchowic, Zbrosławic oraz Miedar.
Wspólne śpiewanie, taniec, zabawy przy skocznej muzyce dzięki pomocy profesjonalnego wodzireja dają nam wiele radości. Zaangażowanie pracowników oraz uczniów szkoły widać na zdjęciach Laughing Uśmiechnięte twarze rekompensują perlisty pot na czołach. Zresztą zawsze można odpocząć przy świeżo upieczonych smakołykach i kawie.

2. KONCERT KOLĘD
Magia Bożego Narodzenia nie znika wraz z końcem kolejnej edycji Przeglądu. Grupa umuzykalnionych pasjonatów z radością kolęduje w zaprzyjaźnionych świetlicach gminnych i kościołach. Byliśmy już w Sośnicowicach, Łączy, Żernicy, Taciszowie, na rynku w Gliwicach. Nawet siarczysty mróz nam nie przeszkodził! Zaśpiewamy wszędzie Smile

Za całego serca dziękujemy uczestnikom i pomocnikom za niezapomniane bale karnawałowe dla pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej, który miały miejsce co roku w auli Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach przy ulicy Okrzei 20 z udziałem uczniów i pracowników szkoły.