NASI PRZYJACIELE

 

Patronat Medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Wyniki XVIII

Wyniki XVIII Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych

zorganizowanego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w dniach od 11 do 15 grudnia 2017 roku

pod patronatem Biskupa Diecezji Gliwickiej Gerarda Kusza, Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza,

Starosty Gliwickiego Waldemara Dombka oraz patronatem medialnym

"Gościa Niedzielnego" i "Wiadomości Powiatu Gliwickiego" oraz Radia SILESIA.

 

Bardzo prosiłabym o informacje na temat autorskich scenariuszy.

Proszę również o uzupełnienie imion i nazwisk Aktorów oraz wszystkich Opiekunów, którzy pomagali w przygotowaniach Grup jak również podczas występu Aktorów.

Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce: http://www.jaselka.gce-kno.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=68

Na uroczystość wręczenia nagród Laureatom zapraszamy 9 stycznia 2018 r. o godzinie 11.00

Aleksandra Maliszewska

polonistkagcemałpagmail.com

 

 

 

Nagrody grupowe

 

I kategoria – przedszkola

I miejsce:

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach

II miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gliwicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tarnowskich Górach

 

II kategoria – szkoły podstawowe, klasy I-III

I miejsce:

ZSP Szkoła Podstawowa nr 2 w Miasteczku Śląskim - Grupa wyróżniona występem podczas Gali

II miejsce:

Katolicka Szkoła Podstawowa w Zabrzu

III miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach -  klasa 1c

 

III kategoria – klasy IV-VII

I miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – klasa 4b

II miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach

III miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy

Ognisko Środowiskowe przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Wincentego z Kielczy w Kielczy

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – klasa 4e

 

IV kategoria – szkoły ponadpodstawowe

II miejsce:

V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

III miejsce:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie

 

V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe

I miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Gliwicach

II miejsce:

Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu

III miejsce:

Dom Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach

Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach

 

Wyróżnienia grupowe

Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY

Szkoła Podstawowa w Sierakowicach

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – koło teatralne

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gliwicach za śpiew

 

 

 

Nagrody indywidualne

 

Przedszkola, klasy „0”

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Maja Stocka (Gwiazdka)

Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Lilianna Frydryk (Maryjka)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gliwicach – Maria Myszczyszyn (Śpiewający aniołek, gwiazdeczka)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gliwicach – Ala Świątek (Zosia)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gliwicach – Marcelina Chyrzyńska (Maria)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tarnowskich Górach – Zofia Kapek (Anioł)

szkoły podstawowe, klasy I-III

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Adam Brzoza (Narrator)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Agata Cybul (Matka Boska)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Paweł Murawski (Józef)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Emila Kowalska (Gwiazdka I, „Jestem…”)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – Dominika Zasuwa (Dziewczynka z warkoczami)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – Mateusz Mróz (Wół)

Miasteczko Śląskie – Maja Kuś (Maria)

Miasteczko Śląskie – Patrycja Skórka (Recytatorka)

Miasteczko Śląskie – Anna Piotrowska (Recytatorka)

Miasteczko Śląskie – Anna Piecuch (Recytatorka)

Katolicka Szkoła Podstawowa w Zabrzu – Paulina Zajączkowska (Anioł)

Katolicka Szkoła Podstawowa w Zabrzu - Wiktoria Kolczyńska (Dziewczynka z darami)

 

szkoły podstawowe, klasy IV-VII

Miasteczko Śląskie – Julia Sławiańska (chórek)

Miasteczko Śląskie – Aleksandra Kuś (chórek)

Miasteczko Śląskie – Agnieszka Górecka (chórek)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Karolina Świder (Anioł I)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Aleksandra Myśliwiec (Belgijka)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Jakub Kubicki (Austriak - śpiew)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Julia Pańtak (Hiszpanka)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – (klasa 4) Kacper Świdurski (Pasterz)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – (klasa 4) Igor Kosiarski (Diabeł)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – (klasa 4) Amelia Bartkiewicz (Maria - śpiew)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 18 – (koło teatralne) Jan Kisieliński (Józef)

Ognisko Środowiskowe przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Wincentego z Kielczy w Kielczy – Roksana Grondes (Matka Boska - śpiew)

Ognisko Środowiskowe przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Wincentego z Kielczy w Kielczy – Amelia Panchyrz (Mała dziewczynka śpiewająca)

Ognisko Środowiskowe przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Wincentego z Kielczy w Kielczy – Paulina Bonk (Anioł I śpiew)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach – Jakub Pańczak (Narrator I)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach – Maja Bąk (Narrator II)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach – Michał Pietruszewski (Józef)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach – Barbara Sieber (Nauczyciel)

Szkoła Podstawowa w Sierakowicach – Aurora Myśliwiec (Anioł I)

Szkoła Podstawowa w Sierakowicach – Weronika Donner (Anioł II)

Szkoła Podstawowa w Sierakowicach – Katarzyna Kozielska-Bombelek (pastorałka)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Chórek dzieci: Natalia Oczko, Paulina Wyderka, Judyta Krause (3 dziewczynki)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Julia Hoin (Anioł I)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Aleksandra Wilczek (Anioł śpiewający)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Klaudia Stojak (Anioł niebieski - 2000 lat temu; wyższy)

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Natalia Oczko (Dziecko w szarej kurteczce śpiewające „Cichą noc”)

Szkoła Podstawowa w Żernicy – Natalia Menzik (Maria śpiew)

Szkoła Podstawowa w Żernicy – Magdalena Smyczek (Anioł I śpiew)

Szkoła Podstawowa w Żernicy – Oliwia Szkółka (Anioł: „Już wstaje brzask (…)Twój wstaje świt”.)

 

 

szkoły ponadpodstawowe

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, Technikum Masażu – Paulina Fąfera (Narratorka)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, Technikum Masażu – Gabriel Dudzik (Skrzypek, św. Franciszek, ojciec)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, Technikum Masażu – Weronika Roesner (Matka, anioł stróż)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, Technikum Masażu – Artur Ślosarek (Diabeł)

V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Wiktoria Swoboda (Eliza)